1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 62 661 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Kursy języków obcych dla firm

Strona główna > Kursy języków obcych dla firm

Czy Twojej firmie zależy na dokształcaniu pracowników? Czy działasz na rynku globalnym? Prowadzisz szkolenia, kursy i monitoring rozwoju zawodowego? Angielski dla pracowników, a może hiszpański dla górników czy niemiecki dla administracji? U nas twoi pracownicy zaczną mówić, pisać i rozumieć język obcy i przyniosą korzyści Twojej firmie.

Już dzisiaj możesz zapewnić platformę do nauki języków online i specjalistyczne kursy językowe dla pracowników dzięki Edustation Business!

Zapytaj o testowe konto korporacyjne już dziś

Zalety platformy Edustation Business dla pracowników

 • Uczestnik kursu językowego nie musi brać fizycznego udziału w zajęciach
 • Oszczędza czas oraz pieniądze
 • Dzieci pracowników dostają bezpłatny dostęp do Edustation4Kids
 • Często udział w zajęciach wywołuje stres spowodowany np. brakiem elementarnej wiedzy i możliwością kompromitacji przed grupą
 • Uczestnik kursu ucząc się w domu jest bardziej zrelaksowany, co sprzyja przyswajaniu wiedzy
 • Uczestnik kursu ma nieograniczony dostęp do zasobów portalu i narzędzi - słownika, wymowy, gier i ćwiczeń

Zalety platformy Edustation Business dla pracodawców

 • Zredukowane do minimum zaangażowanie ze strony pracodawcy, brak konieczności zapewnienia sal lekcyjnych, organizacji pracy wykładowców, tradycyjnego monitorowania postępów w nauce pracowników
 • Dzięki panelu HR managera - łatwość w monitorowaniu postępów w nauce oraz śledzenia aktywności pracowników
 • Możliwość wprowadzenia dodatkowego sytemu motywacyjnego, nagradzanie uczestników za postępy w nauce
 • Niższe koszty organizacji kursu
 • Możliwość tworzenia indywidualnych kursów tematycznych, materiał dydaktyczny zostaje przystosowany do potrzeb pracodawcy

Panel ze statystykami dla menedżera konta firmowego

 

 

 

Formularz kontaktowy

captcha

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego!

Mobile Analytics