1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU. LEARN

  Odwiedzasz EDU.LEARN

  Najlepszym sposobem na naukę języka jest jego używanie. W EDU.LEARN znajdziesz interesujące teksty i videa, które dadzą Ci taką właśnie możliwość. Nie przejmuj się - nasze filmiki mają napisy, dzięki którym lepiej je zrozumiesz. Dodatkowo, po kliknięciu na każde słówko, otrzymasz jego tłumaczenie oraz prawidłową wymowę.

  Nie, dziękuję
 2. Mini lekcje

  Podczas nauki języka bardzo ważny jest kontekst. Zdjęcia, przykłady użycia, dialogi, nagrania dźwiękowe - wszystko to pomaga Ci zrozumieć i zapamiętać nowe słowa i wyrażenia. Dlatego stworzyliśmy Mini lekcje. Są to krótkie lekcje, zawierające kontekstowe slajdy, które zwiększą efektywność Twojej nauki. Są cztery typy Mini lekcji - Gramatyka, Dialogi, Słówka i Obrazki.

  Dalej
 3. Wideo

  Ćwicz język obcy oglądając ciekawe filmiki. Wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na filmik. Nie martw się, obok każdego z nich są napisy. A może wcale nie będą Ci one potrzebne? Spróbuj!

  Dalej
 4. Teksty

  Czytaj ciekawe artykuły, z których nauczysz się nowych słówek i dowiesz więcej o rzeczach, które Cię interesują. Podobnie jak z filmikami, możesz wybrać temat oraz poziom trudności, a następnie kliknąć na wybrany artykuł. Nasz interaktywny słownik pomoże Ci zrozumieć nawet trudne teksty, a kontekst ułatwi zapamiętanie słówek. Dodatkowo, każdy artykuł może być przeczytany na głos przez wirtualnego lektora, dzięki czemu ćwiczysz słuchanie i wymowę!

  Dalej
 5. Słowa

  Tutaj możesz znaleźć swoją listę "Moje słówka", czyli funkcję wyszukiwania słówek - a wkrótce także słownik tematyczny. Do listy "Moje słówka" możesz dodawać słowa z sekcji Videa i Teksty. Każde z słówek dodanych do listy możesz powtórzyć później w jednym z naszych ćwiczeń. Dodatkowo, zawsze możesz iść do swojej listy i sprawdzić znaczenie, wymowę oraz użycie słówka w zdaniu. Użyj naszej wyszukiwarki słówek w części "Słownictwo", aby znaleźć słowa w naszej bazie.

  Dalej
 6. Lista tekstów

  Ta lista tekstów pojawia się po kliknięciu na "Teksty". Wybierz poziom trudności oraz temat, a następnie artykuł, który Cię interesuje. Kiedy już zostaniesz do niego przekierowany, kliknij na "Play", jeśli chcesz, aby został on odczytany przez wirtualnego lektora. W ten sposób ćwiczysz umiejętność słuchania. Niektóre z tekstów są szczególnie interesujące - mają one odznakę w prawym górnym rogu. Koniecznie je przeczytaj!

  Dalej
 7. Lista Video

  Ta lista filmików pojawia się po kliknięciu na "Video". Podobnie jak w przypadku Tekstów, najpierw wybierz temat, który Cię interesuje oraz poziom trudności, a następnie kliknij na wybrane video. Te z odznaką w prawym górnym rogu są szczególnie interesujące - nie przegap ich!

  Dalej
 8. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Teraz już znasz wszystkie funkcje EDU.LEARN! Przygotowaliśmy do Ciebie wiele artykułów, filmików oraz mini lekcji - na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 9. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję

Już 62 826 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Nauka języka niemieckiego online

Uczenie się języka niemieckiego, jak każde wyzwanie lingwistyczne, to proces dość czasochłonny, ale... przy odpowiednim podejściu i woli można dostosować je do trybu życia i tempa nauki studenta. Portal językowy Edustation.pl pomoże Ci w tym. Nowoczesna baza złożona z setek materiałów sprawi, że samodzielna nauka języka niemieckiego będzie wygodna i znacznie szybsza.

Samodzielna nauka języka niemieckiego jest możliwa zaraz po zarejestrowaniu się na naszej stronie. Rejestracja daje dostęp do setek darmowych materiałów podzielonych tematycznie i według poziomu trudności - tekstów, audio, wideo, słownika, z których będziesz się stopniowo uczyć nowych, przydatnych rzeczy.

Nauka języka niemieckiego będzie produktywna dzięki ciekawym treściom i różnorodnym formom nauki. Proponujemy gry językowe połączone z ćwiczeniami, wymową, słownikiem i gramatyką. Z takiej formy chętnie korzysta zarówno młodzież szkolna, jak i studenci i dorośli. Rozwiązuj zabawne zagadki, znajduj słowa na zdjęciach, słuchaj i czytaj teksty, ucz się z dialogów, a z czasem zauważysz, że twój niemiecki będzie coraz bliższy perfekcji.

Niemiecki online dla początkujących i zaawansowanych

Niemiecki online dla początkujących na Edustation.pl to fascynujące zanurzenie się w samodzielnie ułożony kurs językowy, składający się z materiałów bezpłatnych oraz specjalnie opracowanych mini lekcji - treści Premium prowadzących uczącego się "za rękę" przez łatwe i trudne zagadnienia językowe w interaktywnej formule. Całodobowo dostępne są najlepsze ćwiczenia, materiał do samokształcenia, a także możliwość prowadzenia konwersacji w języku niemieckim z innymi użytkownikami serwisu.

Niemiecki z Edustation.pl to ciekawe artykuły na tematy polityczne, społeczne i kulturalne, wiadomości, fragmenty wypowiedzi z mediów, eseje na temat natury, cytaty z filmów i wiele innych. Jeżeli tekst sprawia trudności, użyj słownika z funkcją audio, a dowiesz się również, jak należy wymawiać nieznane słowa.

Słówka: 66
Słówka: 200

Jeśli masz chęć komunikowania się z rodzimymi użytkownikami języka, skorzystaj z sekcji rozmów EDU.TALK. Tam możesz znaleźć odpowiedniego towarzysza, który z pewnością pomoże w nauce języka niemieckiego.

Portal językowy Edustation.pl zaprasza również do nauki innych języków obcych- może wolisz poznać nie tylko niemiecki, ale też angielski, francuski, czy hiszpański? Przygotuj się już dziś do komunikacji i wyeliminuj bariery językowe!

Lekcje wideo niemieckiego

Oglądaj materiały wideo w języku niemieckim z napisami i tłumaczeniem na różne tematy - od życia codziennego, przez kulturę, sport i politykę, po wiadomości biznesowe.


Zalecamy także zwrócić uwagę na język niemiecki od podstaw, dialogi w języku niemieckim oraz język niemiecki słówka.

Mobile Analytics